INFORMACJE

  • Laco - Centrum TV - SAT

    Laco - Centrum TV - SAT
    Godziny otwarcia:
    Poniedziałek-Piątek
    9:00 16:00
Piloty TV-SAT Jest 181 produktów.

Piloty telewizyjne czołowych marek

Oferujemy szeroki wybór pilotów do telewizorów najpopularniejszych producentów. Asortyment obejmuje piloty telewizyjne takich marek, jak SHARP, SONY czy PHILIPS. Przeznaczone są zarówno do telewizorów typu LCD/LED, jak i kineskopowych, a także tunerów DVB-T oraz DVB-S. Bogata oferta pilotów uniwersalnych od telewizora pozwoli każdemu dobrać dla siebie odpowiedni wariant. Są łatwe do zaprogramowania i wygodne w obsłudze. Zapewniamy szereg uniwersalnych pilotów TV kompatybilnych z urządzeniami ponad dwudziestu różnych producentów. Wszystkie modele są wyszczególnione w opisach produktów. Niezależnie od tego, czy chcesz znaleźć pilot uniwersalny do TV Samsung, czy innej marki, wystarczy przejrzeć naszą ofertę. Szeroki asortyment zapewnia to, że każdemu uda się znaleźć produkt dopasowany do swojego urządzenia.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 181 elementów

Uniwersalne piloty dopasowane do wielu producentów telewizorów

Marek odbiorników telewizyjnych jest mnóstwo, dlatego produkty dostępne w naszym asortymencie współpracują z większością z nich. Zapewniamy szereg uniwersalnych pilotów TV kompatybilnych z urządzeniami ponad dwudziestu różnych producentów. Wszystkie modele są wyszczególnione w opisach produktów. Niezależnie od tego, czy chcesz znaleźć pilot uniwersalny do TV Samsung, czy innej marki, wystarczy przejrzeć proponowaną ofertę. Szeroki asortyment zapewnia to, że każdemu uda się znaleźć produkt dopasowany do swojego urządzenia. Nie ma konieczności szukania oryginalnych urządzeń sterujących, ponieważ dostępne są wielozadaniowe, które je zastąpią, np. pilot uniwersalny do TV SAMSUNG, PHILIPS czy SHAR. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Piloty uniwersalne do TV kineskopowych i plazmowych

Szeroki wybór akcesoriów zapewnia Klientom pełną swobodę w doborze odpowiedniego urządzenia kompatybilnego z używanym na co dzień sprzętem. W związku z tym zapewniamy piloty uniwersalne do TV nie tylko tych najnowszych typu LED czy LCD, ale również wersji kineskopowych. W naszej ofercie znajdzie się urządzenie dostosowane niemal do każdego modelu posiadanego telewizora. Każdy pilot TV to nowe akcesorium, zasilane bateriami. Jeśli wybrany produkt nie wymaga programowania, po zakupie można od razu zacząć z niego korzystać. Wszystkie oferowane piloty uniwersalne do telewizora wyróżniają się wysoką jakością wykonania, a także ergonomicznym kształtem, dzięki czemu trzymanie ich w dłoni jest wygodne dla użytkowników. Szeroki asortyment z pewnością pozwoli na dobór modelu dopasowanego do swoich indywidualnych potrzeb.

Pokazuje 1 - 12 z 181 elementów

Śledź nas na Facebooku