INFORMACJE

  • Laco - Centrum TV - SAT

    Laco - Centrum TV - SAT
    Godziny otwarcia:
    Poniedziałek-Piątek
    9:00 16:00
Anteny satelitarne Jest 3 produktów.

Antena satelitarna

Najniższe ceny, wysoka jakość , szybka wysyłka, promocje

        Zapraszamy do zakupów anten satelitarnych po najniższej na rynku cenie. Posiadamy anteny o rozmiarach czaszy 60 cm, 80 cm ,90 cm, 100 cm, 110 cm oraz 115 cm. Tylko odbiór osobisty.Idealnie wyprofilowane, aby jeszcze lepiej zbierać sygnał i skupiać go w ognisku gdzie znajduje się konwerter, dzięki czemu pomimo złych warunków atmosferycznych mogą cieszyć się Państwo przejrzystym i niczym niezakłóconym obrazem oraz dźwiękiem w jakości 4K- FullHD.

Jednak instalacja satelitarna to nie tylko odpowiednio dobrana antena. Tak samo ważne są pozostałe akcesoria instalacji takie jak konwerter multiswitch czy nawet sam przewód koncentryczny oraz zastosowane złączki.

w naszych pozostałych kategoriach znajdą Państwo wszystkie te produkty o najlepszych parametrach aby nic nie zakłóciło odbioru Waszych ulubionych programów.

Polecamy zapoznać się z naszą ofertą na:

konwertery satelitarne   multiswitche przewody koncentryczne satelitarne akcesoria montażowePotrzebujesz porady?

Chcą stworzyć Państwo instalację satelitarną i potrzebują porady eksperta? Laco jako firma zajmująca sie od 30 lat tworzeniem instalacji satelitarnej w domach jednorodzinnych jak i w gospodarstwach wielorodzinnych służy darmową pomocą w doborze odpowiedniego sprzętu o precyzyjnie dobranych parametrach.

Opisz jaką instalację potrzebujesz i wyślij na sklep@laco.pl  w tytule wpisując Darmowa porada.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Śledź nas na Facebooku