INFORMACJE

 • Laco - Centrum TV - SAT

  Laco - Centrum TV - SAT
  Godziny otwarcia:
  Poniedziałek-Piątek
  9:00 16:00
Wzmacniacze TV Jest 17 produktów.

Wysokiej jakości wzmacniacze antenowe

Prowadzimy sprzedaż sprzętu dedykowanego do instalacji indywidualnych lub niewielkich instalacji zbiorczych. Jak sama nazwa sugeruje, wzmacniacze antenowe pomogą Ci wzmocnić sygnał telewizji naziemnej DVB-T2. Szeroki asortyment pozwoli bez problemu dopasować komponent do posiadanego już wyposażenia. Choć dostępne w naszej ofercie silne wzmacniacze antenowe zostały wyprodukowane przez różne marki, szczególnym uznaniem cieszą się modele TERRA. Produkty litewskiej firmy charakteryzują się przede wszystkim niską awaryjnością. Wynika to z wysokiej jakości materiałów, które wykorzystuje się, by stworzyć wytrzymałe wzmacniacze antenowe. Ich cena jest wyjątkowo atrakcyjna, w związku z czym cieszą się sporym zainteresowaniem. Warto wybierać sprawdzonych producentów, by mieć pewność sprawności kupowanego urządzenia.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów
<

Wytrzymałe wzmacniacze antenowe

Produkty dostępne w asortymencie naszego sklepu wyróżniają się wytrzymałością. Zarówno wzmacniacz antenowy na dwa telewizory, jak i zwykły sprosta ciągłej eksploatacji bez najmniejszego problemu. Dlatego warto postawić na renomowanego producenta. Pozwala to na korzystanie z urządzeń, jakimi są silne wzmacniacze antenowe, przez wiele lat. Decyduje to także o ich popularności. Każdy, kto zaopatrzy się we wzmacniacz antenowy DVB-T2, będzie mógł się cieszyć wysoką jakością dźwięku i obrazu. Znajdziesz u nas wiele różnych modeli. Niezależnie od tego, czy szukasz urządzenia, jakim jest wzmacniacz antenowy wewnętrzny, czy zewnętrzny z pewnością uda Ci się dobrać odpowiedni wariant. Wszystkie zostały wykonane z cenionych materiałów. W związku z tym osoby mające wzmacniacze antenowe wewnętrzne lub te przystosowane do pracy na zewnątrz mogą być spokojne. Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów.

Szeroki wybór wzmacniaczy antenowych

Jeśli zdecydujesz się na jakiekolwiek urządzenie z naszego asortymentu, z pewnością będziesz zadowolony z jego jakości. Każdy wzmacniacz antenowy DVB-T2 to połączenie solidności z funkcjonalnością i niezawodnością. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami i ich parametrami. W razie problemów służymy pomocą w doborze odpowiedniego wzmacniacza antenowego. Mamy duże doświadczenie, a także profesjonalne podejście. Z pewnością wszyscy klienci dopasują coś do swoich indywidualnych preferencji, niezależnie od tego, czy w kręgu ich zainteresowań będzie wzmacniacz antenowy wewnętrzny, czy inne akcesorium. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą dostępnych produktów.

Wzmacniacz do anteny tv

jest to urządzenie pozwalające na wzmocnienie sygnału odbieranego przez antenę telewizyjną.
Wzmacniacze dzielimy ze względu na miejsce montażu na zewnętrzne i wewnętrzne.

Te zaś dzielą się na:

Wzmacniacz zewnętrzny:

 • dopuszkowy - montowany jest w tzw. puszce anteny. Takie wzmacniacze antenowe zastępują wówczas symetryzatory. Napięcie przesyła się za pomocą kabla antenowego podłączonego do zasilacza poprzez separator.
 • przelotowy - jest to wzmacniacz, który montuje się na przewodzie antenowym pomiędzy anteną a odbiornikiem. Najkorzystniejsze okaże się zamontowanie go jak najbliżej anteny DVBT. Dzięki temu nie będą wzmacniane szumy powstające w kablu antenowym i inne zewnętrzne zakłócenia. We wzmacniaczu przelotowym, tak samo jak w dopuszkowym, potrzebujemy zasilacza z separatorem.
 • masztowy - jest to urządzenie montowane przy antenie, czemu też zawdzięcza swoją nazwę. Zasada działania przypomina pracę innych wzmacniaczy zewnętrznych, także potrzebuje zasilania 12v.

Wzmacniacz wewnętrzny:

 • budynkowy - nadają się do bardziej rozbudowanej struktury zawierającej nawet do kilkudziesięciu odbiorników. Często zatem są stosowane w instalacjach zbiorczych. W większości przypadków posiadają wejście VHF i UHF, charakteryzują się dużym wzmocnieniem oraz możliwością jego regulacji poprzez zastosowanie potencjometrów regulujących wzmocnienie. Montowane są zazwyczaj wewnątrz budynku, a zasilany jest w większości przypadków bezpośrednio z sieci 230 V, gdyż posiada wbudowany zasilacz.
 • abonencki - to wzmacniacz bardzo podobny do budynkowego, jednak zazwyczaj wykorzystywany do mniejszych instalacji w domkach jednorodzinnych gdzie odbiorników jest znacznie mniej. Świetnie sprawdzi się m.in. wzmacniacz antenowy DVB-T2. Zasilanie odbywa się poprzez zewnętrzny zasilacz 12 V lub wbudowany — w zależności od modelu wzmacniacza.
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów

Śledź nas na Facebooku