INFORMACJE

  • Laco - Centrum TV - SAT

    Laco - Centrum TV - SAT
    Godziny otwarcia:
    Poniedziałek-Piątek
    9:00 16:00
Anteny TV Jest 18 produktów.

Anteny pokojowe i zewnętrzne do odbioru telewizji DVB-T2 oraz Full HD

W ofercie dostępne są urządzenia umożliwiające odbiór kanałów telewizyjnych. Można znaleźć zarówno anteny TV wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Szeroki wybór m.in. modeli oraz wielkości ułatwia dopasowanie odpowiedniego wariantu do swoich indywidualnych preferencji. Duże anteny TV kierunkowe są w stanie odebrać sygnał nawet z odległości 20 km od nadajnika. Dzięki temu, a także sprzyjającym warunkom nie będzie konieczności zakupu wzmacniaczy. Warto również podkreślić, że dostępne w naszym sklepie m.in. anteny pokojowe telewizyjne mają je wbudowane, w związku z czym nic nie zaburza sygnału. Co więcej, można ustawiać je w dowolnym kierunku. Solidna i kompaktowa obudowa wyróżnia się wytrzymałością oraz świetnie wygląda. Wybierając anteny TV wewnętrzne, powinno się zwrócić uwagę na te kwestie. Od nich zależy użytkowość produktu.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów

Łatwe w montażu anteny telewizyjne

Odpowiednie ustawienie odbiorników może okazać się problematyczne dla niektórych. Niemniej jednak zapewniamy lekkie i proste w montażu modele działające zarówno w standardach Full HD i 4K, jak i DVB T oraz DVB T2. Anteny pracują w pasmach VHF i UHF zapewniając szeroki zakres częstotliwości. Warianty do instalacji zewnętrznej niemal w całości wykonane są z aluminium i są w 90% złożone. To znacznie ułatwia ich transport oraz samodzielną instalację. Wszystkie anteny TV kierunkowe, jak i inne dostępne warianty są proste w montażu. Dzięki temu nie ma konieczności zatrudniania specjalisty i ponoszenia dodatkowych kosztów. Nawet w przypadku modeli z nowym standardem naziemnej telewizji cyfrowej DVB T2 antena ma nieskomplikowaną instalację. Można mieć wyższą jakość i większą liczbę kanałów telewizyjnych niewielkim kosztem i marginalnym wysiłkiem.

Anteny pokojowe ze wzmacniaczami

Nie wszystkie anteny okażą się efektywne w pomieszczeniach. Jeśli chodzi o anteny pokojowe telewizyjne, proponujemy modele z funkcją regulacji wzmocnienia, ze wzmacniaczem lub z filtrem LTE. Posiadamy także anteny pasywne z symetryzatorem, aktywne oraz wersje combo z pionową i poziomą polaryzacją. Co więcej, nowoczesne anteny pokojowe telewizyjne wyróżnia kompaktowość i estetyczny design. Dzięki atrakcyjnemu wykończeniu idealnie wkomponują się w aranżację każdego wnętrza. Jeśli twoje urządzenia nie obsługują DVB T2, antena to zmieni. Cena nie jest zbyt wysoka, dzięki czemu każdy może sobie na nią pozwolić.

Nowoczesne anteny TV pokojowe i kierunkowe do zewnętrznego montażu

Dostarczamy anteny zapewniające perfekcyjny odbiór obrazu i dźwięku. Poszczególne modele anteny TV wewnętrznej wykorzystują filtr LTE, dzięki któremu wszelkie zakłócenia związane z częstotliwością zostają skutecznie zniwelowane. To sprawia, że oglądanie telewizji to czysta przyjemność. Anteny TV kierunkowe dostępne w ofercie są odpowiednio zabezpieczone przed szkodliwymi czynnikami pogodowymi i promieniowaniem UV. Jeśli po wykonaniu montażu okaże się, że sygnał anteny jest zbyt słaby, można będzie go wzmocnić poprzez zastosowanie dopuszkowego lub przelotowego wzmacniacza antenowego. Niemal każde gospodarstwo domowe odbiera w dzisiejszych czasach telewizję DVB T2, więc zakup odpowiedniej anteny to inwestycja na długie lata. Na stronie każdego z produktów podane są dokładne parametry, dzięki czemu można dobrać właściwy model.

Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów

Śledź nas na Facebooku