INFORMACJE

  • Laco - Centrum TV - SAT

    Laco - Centrum TV - SAT
    Godziny otwarcia:
    Poniedziałek-Piątek
    9:00 16:00
Mierniki sygnału Jest 2 produktów.

Mierniki sygnału satelitarnego i sygnału DVB-T – urządzenia do kalibracji anteny

Co daje odpowiednia kalibracja przekaźnika? Miernik sygnału anteny satelitarnej umożliwia samodzielnie ustawienie odpowiedniej pozycji bez konieczności wzywania fachowca. To praktyczne urządzenie pozwala wyszukać najlepszy sygnał. Miernik sygnału satelitarnego cechuje się również łatwą obsługą. Dzięki temu wszelkie modyfikacje nie sprawiają żadnych trudności. W ofercie posiadamy miernik sygnału satelitarnego oraz sygnału DVB-T i DVB-T2. W zależności od modelu urządzenie może być wyposażone w dodatkowe funkcje.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Wysoka jakość mierników sygnału satelitarnego

Produkty dostępne w naszej ofercie wyróżniają się wysoką jakością oraz funkcjonalnością. Mierniki SAT z dostępnej oferty posiadają m.in. podświetlony wychyłowy wskaźnik mocy czy wyświetlacz LCD określający parametry niezbędne podczas kalibracji. Mowa m.in. o sile i jakości sygnału. Mierniki SAT ułatwiają znacząco ich regulację. W związku z tym warto zaopatrzyć się w urządzenie z tej kategorii. Dużą zaletą, którą ma proponowany miernik sygnału satelitarnego, okazuje się to, że nie wymaga zewnętrznego zasilacza. Jest on zasilany dzięki podłączeniu do odbiornika satelitarnego. Każdy miernik sygnału DVB-T2 ma prostą i intuicyjną konstrukcję, niesprawiającą żadnych kłopotów w obsłudze. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Szeroki wybór urządzeń – mierniki SAT, DVB-T i DVB-T2

Jakie jeszcze przydatne opcje posiadają te urządzenia? Miernik sygnału DVB-T2, oprócz wskaźników i wyświetlaczy cyfrowych, jest wyposażony także w sygnalizację dźwiękową znacznie ułatwiającą korzystanie z niego. Poszczególne modele mają również wbudowany kompas. Do tego łatwa obsługa, którą wyróżnia się np. miernik sygnału anteny satelitarnej. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom zapewnia komfort i możliwość błyskawicznej kalibracji. Mierniki SAT z wyświetlaczem LCD pokazują parametry sygnału w procentach. W ramach opcji dodatkowych można w nich ustawić stopień podświetlenia ekranu oraz poziom głośności sygnału dźwiękowego. Z kolei miernik sygnału DVB-T i DVB-T2 cechuje się niewielkimi rozmiarami i poręcznością. Przejrzysty design umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie kalibracji.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Śledź nas na Facebooku