INFORMACJE

Najczęściej kupowane

  • Laco - Centrum TV - SAT

    Laco - Centrum TV - SAT
    Godziny otwarcia:
    Poniedziałek-Piątek
    9:00 16:00

Uchwyt LCD/LED 32"- 65"

U9753

Nowy produkt

Towar dostępny w magazynie

Ostatnie egzemplarze!

Ten produkt można kupić za pobraniem

55,35 zł brutto

Więcej informacji

Uchwyt ścienny do LCD 32-65"

Płaski uchwyt LCD z możliwością regulacji kąta nachylenia, renomowanej marki LTC, który jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Uchwyt kompatybilny ze standardem VESA max. 600 x 400 mm, dopasowany do telewizorów LCD o wymiarach 32 – 65 cali. Dzięki swojej płaskiej budowie, sprawia że telewizor oddalony jest od ściany jedynie o 29 mm, co sprawia, że urządzenie na nim zamocowane wygląda jakby wisiało po prostu na ścianie.
LXLCD75 to mocowanie TV, które doskonale sprawdzi się podczas ściennego montażu małej i średniej wielkości telewizorów LCD/LED/Plazma. Uchwyt telewizyjny LXLCD75 posiada uniwersalną konstrukcję, co w połączeniu z solidnym i estetycznym wykonaniem sprawia, że rewelacyjnie sprawdzi się w domu, biurze, sklepie lub firmie. Jego super cienkie wymiary pozwalają na estetyczne ukrycie go za telewizorem. Uniwersalny uchwyt do telewizorów plazmowych LXLCD75 cechuje się trwałą i mocną konstrukcją, która bez problemu wytrzymuje obciążenie do 35 kg i tym samym zapewnia optymalny poziom bezpieczeństwa dla każdego montowanego ekranu. Kołki montażowe i śruby dołączone do zestawu nie gwarantują poprawnego montażu na wszystkich typach ścian.
Na osobie montującej uchwyt ciąży odpowiedzialność za dobór typu, ilości oraz wielkości kołków montażowych oraz śrub.
Zły dobór kołków i śrub do rodzaju ściany i wagi telewizora lub ich błędny montaż może doprowadzić do wyrwania uchwytu ze ściany co będzie skutkowało uszkodzeniem telewizora, ściany, otoczenia oraz stanowi ryzyko dla zdrowia i życia ludzkiego.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku