INFORMACJE

Najczęściej kupowane

 • Laco - Centrum TV - SAT

  Laco - Centrum TV - SAT
  Godziny otwarcia:
  Poniedziałek-Piątek
  9:00 16:00

Uchwyt TV LCD/LED 32"- 55" PLB-40E SIGNAL

U9744

Nowy produkt

Towar dostępny w magazynie

Ostatnie egzemplarze!

Ten produkt można kupić za pobraniem

49,75 zł brutto

Więcej informacji

Uchwyt ścienny Signal PLB-40E został zaprojektowany w celu umożliwienia zawieszenia na pionowej ścianie nowoczesnego, „cienkiego” telewizora LCD (OLED). Maksymalna nośność uchwytu to 45 kg. Specjalna konstrukcja uchwytu pozwala na montaż telewizora w odległości 19 mm od ściany. Dodatkowo uchwyt posiada wbudowaną poziomicę pozwalającą na precyzyjny i szybszy montaż. 

Cechy szczególne:
 • Uchwyt przeznaczony dla telewizora w rozmiarze 32'' - 55''
 • Nośność uchwytu: 45 kg
 • Odległość telewizora od ściany: 19 mm
 • Standard mocowania: Max. VESA: 400x200

Uchwyt jest przeznaczony do montowania na ścianach których konstrukcja zapewnia odpowiednią wytrzymałość.
Jeżeli użytkownik nie potrafi określić nośności ściany na której chciałby zamontować uchwyt powinien zwrócić się o pomoc do firmy wykonującej profesjonalnie tego typu prace montażowe.
Dostarczany zestaw jest pomyślany jako kompletny i wystarczający we wszystkich typowych przypadkach – w razie mniej typowych warunków profesjonaliści montujący tego typu sprzęt powinni zapewnić ewentualne dodatkowe elementy/środki niezbędne w określonej sytuacji.
Niezbędne narzędzia: wiertło do metalu/drewna fi 3 mm (dla montażu w konstrukcji drewnianej / stalowej), wiertło do betonu fi 10 mm (dla montażu na ścianie betonowej), śrubokręt krzyżakowy o długości minimum 200mm, marker.
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa:
W razie jakichkolwiek wątpliwości co do zrozumienia procedury prawidłowego montażu uchwytu lub co do stabilności i bezpieczeństwa jego używania należy zwrócić się o pomoc do firmy wykonującej profesjonalnie tego typu prace montażowe.
Przed rozpoczęciem montażu trzeba sprawdzić kompletność zestawu i stan elementów – w razie wątpliwości co do ich prawidłowego wykonania nie należy rozpoczynać montażu.
Operacja wieszania telewizora wymaga udziału dwóch sprawnych osób!
Nieprawidłowy montaż może być przyczyną uszkodzenia ciała lub sprzętu.
Uchwytu nie wolno używać do celów niezgodnych z przeznaczeniem. Producent i dystrybutor nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za nieprawidłowy montaż lub sposób użycia.

17 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku